Hakkımızda

YESEMEK TURİZM, kurumların seyahat ve organizasyon ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmaya, teknolojik alt yapısıyla ve organizasyon kabiliyetiyle hazır, ana uzmanlık dalı ‘’Seyahat Yönetimi’’ olan profesyonel bir seyahat acentesidir. Misafirlerinden gelen talebe en kısa sürede cevap vermek aslı görevidir. YESEMEK TURİZM, kurumların seyahatlerini ve organizasyonlarını düzenlemenin acentenin görevi olduğunun bilincindedir.

  • Dünyanın her yerine sahip olduğu IATA belgesi ile birinci elden ekonomik uçak bileti satışı,
  • Ülkemizin her köşesinde misafirlerini en ekonomik ve kaliteli şekilde konaklatabileceği 1000’e yakın şehir oteli,
  • Dünyanın her yerinde 200,000’den fazla otel konaklama rezervasyonu yapabilme kabiliyeti,
  • Bayiler ile iletişimin ve motivasyonun sağlandığı geziler,
  • Tatil organizasyonları,

YESEMEK TURİZM’in departmanlarının sunduğu başlıca hizmetlerdir.

Tüm bunların dışında her ilimizden şehir içi, şehirler arası ve yurt dışı özel gezi ve transferler yapılmakta olup, rehber eşliğinde gezi turları, şehir ve tarihi mekan turları ile acente hizmetleri de bulunmaktadır.

YESEMEK TURİZM, Turizm sektöründe profesyonel anlamda hizmet veren her seyahat acentasında bulunması gereken D1, D2 ve TÜRSAB belgelerine sahip olup, kurumsal olarak bu adımla TSE hizmet yeterlilik belgesi almıştır.

MİSYONUMUZ: Dürüstlüğü ve doğruluğu amaç edinmiş, tecrübeli, bilgili ve dinamik personelimiz ile siz değerli misafirlerimize hizmet etmek birinci hedefimizdir.

VİZYONUMUZ: YESEMEK TURİZM, ülke tanıtımına ve turizm sektörüne katma değer sağlayıp, sektörde lider olmayı değil, örnek olmayı amaçlamıştır.

Yüksek hizmet kalitesi yaratmayı hedefleyen YESEMEK TURİZM, her zaman misafirlerine hızlı ve güvenilir bilgilendirme yaparak, en uygun fiyatlandırmayla üst düzey hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Copyright © 2020 Ben Turizm Tüm Hakları Saklıdır.